MIKOŁAJKOWY ZAWRÓT GŁOWY W VIb

Uczniowie klasy VI b co roku ten wyjątkowy dzień obchodzą troszkę inaczej. Dwa lata temu zrobiliśmy klasowe losowanie i dzieci same przygotowywały paczki dla wylosowanej osoby. W tamtym roku wybraliśmy się na wycieczkę do Muzeum Rogala w Poznania. A jakie atrakcje klasa wymyśliła tym razem?

Mikołaj sam przygotował paczkę dla każdego ucznia. W środku znalazły się słodkie rozmaitości oraz smycz do kluczy z napisem: Jesteś super! Bo przecież każdy w naszej klasie jest wyjątkowy. Klucz do szafki w szkole teraz już na pewno nikomu się nie zgubi.

Wśród słodkich pyszności można było odnaleźć również pachnące pierniki własnej roboty. Każdy uczeń wybrał sobie jedno ciastko i pięknie je ozdobił. Pomysłom nie było końca! Pierniki wyglądały pięknie i zapewne mogłyby służyć jako niezwykła ozdoba świąteczna, gdyby nie to… że zostały zjedzone! No cóż, piękny zapach był tak kuszący, że degustatorzy z VI b postanowili sprawdzić, jak wypiek smakuje.

Nie zabrakło oczywiście pełnych radości zdjęć, rozmów i wesołych żartów. Niech mikołajkowy nastrój trwa w naszej klasie cały rok!

 

Renata Pałka

Kontakt

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
im. Janusza Kusocińskiego
ul. Polna 17
66-340 Przytoczna
tel./fax (95) 749 43 22
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Konto

NIP: 596-15-64-309     regon: 210205194

Konto Rady Rodziców:
Gospodarczy Bank Spółdzielczy Międzyrzecz o/Przytoczna
nr konta: 12 8367 0000 0052 2397 8000 0001

Jesteś tutaj: Home Aktualności MIKOŁAJKOWY ZAWRÓT GŁOWY W VIb