Tyle się działo.

Podsumowanie pierwszego semestru w naszej szkole

Wydaje się, że rok szkolny rozpoczęliśmy tak niedawno. A tymczasem, choć wielu nie wierzyło, że to w ogóle możliwe, doczekaliśmy się ferii zimowych. Zanim jednak udaliśmy się na zasłużony odpoczynek, trzeba było nagrodzić uczniów, którzy wyróżniali się w pierwszym semestrze.

Hala sportowa po brzegi zapełniła się zniecierpliwionymi uczniami. Pani dyrektor powitała zebranych i poinformowała o celu spotkania. Zapoznała uczniów z ogólną frekwencją szkoły oraz średnią ocen wszystkich uczniów.

Później przyszedł czas na indywidualne wyróżnienia. Na środek wyszli ci uczniowie, którzy w minionym semestrze osiągnęli średnią równą lub większą niż 4,75. oraz najlepsi uczniowie z klas młodszych. Pogratulowano sukcesów także sportowcom, którzy dzielnie reprezentowali szkołę, zdobywając najwyższe laury. Nie zapomniano także o tych, co mogą pochwalić się stuprocentową frekwencją. To ogromny wysiłek, by nie opuścić żadnego dnia w szkole.

Nagrodzono również tych, którzy brali udział w organizowanych w tym semestrze konkursach i zajmowali wysokie miejsca lub zdobywali wyróżnienia.

Nagrody otrzymali również młodzi aktorzy występujący w spektaklu „Piotruś Pan” przygotowanym przez Panią Ewelinę Surmę – prowadzącą koło teatralne w Gminnym Ośrodku Kultury.  Warto pokazywać innym swój talent. Nagrodę specjalną otrzymali Maja i Miłosz Majchrzakowie, którzy odnieśli wyjątkowy sukces. Występują w spektaklu filharmonii w Gorzowie Wielkopolskim pod tytułem „Akademia Pana Kleksa”. Mamy wielu utalentowanych aktorów, którzy swoje pierwsze kroki stawiali na scenie podczas szkolnych akademii.

Pani dyrektor życzyła wszystkim, by przyszły semestr był jeszcze lepszy od poprzedniego. Wyraziła nadzieję, że każdy będzie pracował na miarę swoich możliwości. Na pewno damy z siebie wszystko. Przecież zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą.

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
im. Janusza Kusocińskiego
ul. Polna 17
66-340 Przytoczna
tel./fax (95) 749 43 22
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Konto

NIP: 596-15-64-309     regon: 210205194

Konto Rady Rodziców:
Gospodarczy Bank Spółdzielczy Międzyrzecz o/Przytoczna
nr konta: 12 8367 0000 0052 2397 8000 0001

Jesteś tutaj: Home Aktualności Tyle się działo.